Personální agentura

Práce s lidmi je naší prací

Personální agenturaJsme připraveni pro Vás vybrat spolehlivé a správné zaměstnance rychle, korektně a flexibilně dle Vašich požadavků.

Potřebujete navýšit počet pracovníků ve Vaší společnosti? Máme pro Vás několik řešení. Jestli si z nějakého důvodu nejste jisti, která volba spolupráce je pro Vás nejvhodnější, a nebo máte nějaké specifické požadavky, neváhejte, a zavolejte nám nebo napište e-mail.

Vážení obchodní partneři,
jsme rádi, že se zajímáte o služby právě naší agentury a jsme připraveni Vám maximálně vyjít vstříc při uskutečňování Vašich objednávek při náhlém nedostatku Vašich vlastních pracovních sil. Za jakým účelem se tedy na nás můžete obrátit? Na jaké druhy prací Vám můžeme vyhledat zaměstnance nebo dočasně přidělit naše? Koho zaměstnáváme? Jaké jsou naše obchodní podmínky, ceny a dodací lhůty? Jaké administrativní úkony je třeba uskutečnit před začátkem naší spolupráce? Jsou naši zaměstnanci zákonně pojištěni? Odpovídáme za škody způsobené našimi zaměstnanci a jsme pro tyto případy pojištěni? Kdo patří mezi naše klienty? Toto jsou jistě jedny z mnoha otázek, na které dostanete odpověď v našich kontaktních formulářích, či e-mailové komunikace – info@fantomfacility.cz